Information
Search

Застосування кавової гущі

Всі люблять натуральну заварену каву, а гущу, що залишається від її заварки просто утилізують.

У цій статті ми з'ясуємо, як за допомогою кавової гущі вирішити деякі нагальні проблеми вдома.

  1. Для фарбування дерев. Гуща кави може бути успішно застосована в якості сировини для фарбування дерев в приємний колір. Для цього зберіть кавові залишки в ємність, додайте гарячої води і залиште на пару годин або навіть на весь день. Після цього процідіть в іншу ємність і фарбуйте їй потрібні вам дерева.
  2. Для виготовлення компосту. У каві і отже в його гущі міститься досить багато азоту. Як відомо азот потрібно для росту рослин і гуща кави забезпечує корисні бактерії потрібної їм енергією. Крім цього гуща кава видаляє неприємний запах. Викидайте гущу з під кавою у відро компосту і будете приємно здивовані результатом.
  3. Для добрива. Завдяки високому вмісту азоту, зернової або мелену каву є відмінним добривом. Рівномірно змішайте кавову гущу з грунтом і отримаєте чудовий результат. Азот дасть рослинам поживні речовини і енергію, а також додатково простимулює зростання корисних ґрунтових мікробів.
  4. Для вигнання докучливих комах. Гуща кава може бути ефективно використана для вигнання комарів та інших кровосисних комах. Справа в тому що вони не переносять кавовий запах. Крім цієї кави знищує комарині личинки. Для того щоб так зробити, необхідно додати гущу від кави в нерухомі водойми біля вашого будинку. У тому випадку, якщо ви так зробите, то будете позбавлені від комариних личинок і самих комарів. Для того щоб посилити ефект, ви можете додати гущу каву в гарячу воду і за допомогою пульверизатора розпорошити отриману суміш в будинку і дворі.