Information
Search

Правда про чай в пакетиках

Ми займаємося не тим, чим слід було б. Чому? Та тому що спочатку неправильно були розставлені акценти в продукції, що продається. Адже ми поставили на чільне столу каву, а треба було і каву, і чай.

Люди цікавляться - де купити чай.

І я їх розумію, тому що те, що продається в звичайних магазинах, чаєм назвати не можна. Швидше, це недоїдки з панського столу, та сама тирса, яку викидають на чайних плантаціях і фасувальних заводах, як відходи виробництва, і яку купують так звані «світові лідери» чайної галузі. Це вони фасують цей шлак в пакетики по 2 грами і продають за ціною кілограма чудового першокласного чаю. Як їм це вдається? – запитаєте ви. Лінь, це ваша лінь дозволяє їм наживати нечувані капітали. Адже тільки недавно ви задалися питанням, де купити чай? Чи Не так? До цього ви просто купували відходи чайного виробництва в магазинах, викидаючи гроші на красиві пачки. Ви купували фантики, відмовляючи собі в начинці. Адже ви навіть і не знали, що кілограм Грінфілда в пакетиках коштує стільки ж, скільки кілограм китайської молочного улуна найвищої якості. Ви ніколи не розривали пакетик чаю, не дивилися, що туди фасують? Подивитися. Вже прийшов час відкрити очі. Настав час пити справжній чай, а не те, що вони називають чаєм. Зараз згадав смак зеленого чаю в пакетиках, вже не пам'ятаю якого виробника, але це ж кошмар. Чай не може бути зі смаком дьогтю і запахом портянок. Це вам будь китаєць скаже з повною впевненістю. А ви бачили коли-небудь китайця, що заварює чай в пакетику? Я бачив, як пропонували такий чай китайцю, і він приязно посміхався і навіть подякував, але чомусь пити цей чай не став. Чому? Та тому що, це не чай, це сміття!

Як я можу назвати це чаєм, якщо я пив справжній молодий тегуаньінь? Та мені таке і в страшному сні не присниться. Дибки! стають мої волосся на голові, коли я згадую чай в пакетиках. Хто той прибулець, який придумав фасувати тирсу з чайних плантацій в пакетики і продавати як справжній чай? З якої темної Всесвіту він прилетів? Жодна людина з нашої планети не зміг би таке вигадати, навіть давньо-римський імператор, що поїдає немовлят і п'є людську кров, ніколи не був помічений у виготовленні чаю в пакетиках.

Чому ми переймаємо все найгірше, вперто ігноруючи всі найкращі і передові досягнення людства? Чому ми перейняли чай в пакетиках, а не космічні кораблі з повертається першим ступенем? Чому ми вирішили, що треба підтримувати ЗАЗ і відмовитися від Мерседеса? За які гріхи ми себе караємо всю свою історію? Що такого пекельного ми зробили в минулому, що б пити розчинну каву і чай в пакетиках? Чому у нас дозволений чай в пакетиках і заборонена евтаназія? Де логіка?

Я не прихильник ароматизованих чаїв, але будь-який натуральний ароматизований чай гуманніше, ніж ароматизований чай в пакетиках, просто тому, що в ньому є чай, а в пакетиках його нема! Ви пили такий ароматизований чай в пакетиках? Коли його випиваєш, то на дні залишається наліт цього «чаю». Ви уявляєте, який пил ми купуємо під виглядом чаю? Навіть паперові пакетики не здатні її затримати! І ми платимо, платимо і ще раз платимо за те, що на далекому китайському заводі сміттєзбиральна машина подмела з підлоги біля конвеєра і наші ділки під виглядом клінінгової служби забрали і завезли в нашу країну, щоб «це» розфасувати по паперових пакетиках і продати як чай.

Це геніальна бізнес-ідея в стилі міжнародних банкірів. Тільки мозок найзапеклішого мерзотника до такого зможе додуматися. Це вони розливають нафту в Мексиканській затоці, вбивають маленьких морських котиків заради їх шкурок, і робили пижикові шапки з котиків в СРСР. І вони ж придумали чай в пакетиках. Звичайно, зараз ти подумав – що я можу зробити, адже всі п'ють цей чай?

Не думай за всіх. Думай за себе! І чим більше нас таких буде, тим краще. Тим більше людей почне пити тонізуючий справжній китайський чай, тим здоровішими ми будемо ставати, довше будемо жити і передавати досвід наступним поколінням. І коли ми всі одужаємо головою, то зможемо нарешті вибрати нормального президента і депутатів.

Все взаємопов'язано, ми всі живемо в одному Всесвіті. Зараз ти зможеш правильно вибрати чай, а завтра зможеш визначити мету свого життя. Не буває дрібниць. У житті немає місця розхлябаності, другого шансу не буде. Пий ЧАЙ, а не те, що вони називають «чаєм».

І питання, яке логічно слідує - де купити чай?

Справжній чай зараз можна купити тільки в інтернет-магазині. І це відноситься як до чорного або зеленого чаю, так і справжньому китайському чаю. Але ж є ще ройбуш і ханібуш, пуер і трав'яний чай, а чого вартий каркаде? Як він прекрасно втамовує спрагу в літню спеку. А ви говорите чай в пакетиках. Забудьте! Просто викресліть з життя раз і назавжди.

Ну а справжній чай можно посмотреть здесь