Information
Search

Кава Gimoka

Gimoka Dulcis Vitae
Кава Gimoka Dulcia Vital 1 кг за найкращою ціною в..
0

168 гривен

кофе Gimoka Gran Bar
Кава Gimoka Gran BarКава Джимока Гран Бар (20% ара..
0

150 гривен

Gimoka Gran Festa
Кава Gimoka Gran FestaКава Джимока Гран фесту 1 кг..
0

165 гривен

Кофе Gimoka Gran Gala
Кава Gimoka Gran GalaКава Джимока Гран Гала прекра..
0

174 гривен

Кофе Gimoka Gusto Ricco
Кава Gimoka Gusto Ricco BiancoКава Джимока Густо Р..
0

151 гривен

Кофе Gimoka Miscela Bar 3 кг
Кава Gimoka Miscela BarВідмінно підійде і для буди..
0

500 гривен

Кофе Gimoka Speciale Bar 3 кг
Кава Gimoka Speciale Bar в зернахКраїна виробник: ..
0

452 гривен

Кофе Gimoka Bar 5 Stelle
Кава Gimoka Bar 5 Stelle в зернахКава для цінителі..
0

327 гривен

Кофе Gimoka Bar Aurum
Кава Gimoka Bar Aurum в зернах.Кава з відмінним ар..
0

290 гривен

Gimoka Bar Platinum
Кава Gimoka Bar Platinum Арабіка - 70%Робуста..
0

306 гривен

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Кава Gimoka

Цікавий факт: у рейтингу найбільш популярних і продаваних товарів у всьому світі кави займає почесне друге місце після нафти. Кавові боби вирощують в 70 країнах світу. До того ж саме кава визнана найдавнішою культурою людства. Навіть цариця полів кукурудза і пшениця не можуть скласти йому в цьому гідну конкуренцію. І це не дивно, так як чарівність, здатність підбадьорити і додати життєвих сил, а також неповторні смакові і ароматичні властивості цього продукту роблять його справді незамінним.

Одним з гідних представників у світі кавових продуктів є кава Джимока.

Цей бездоганний італійська кава люблять і цінують за незмінні смакові мотиви і насичені аромати з оригінальними квітковими, фруктовими і шоколадними нотами. Обсмажування, купажування і упаковка кави Джимока здійснюється на вищому рівні, із застосуванням висококласного обладнання та з урахуванням вікових кавових рецептів, якими італійці пишаються і готові ділитися з усім світом. Враховуючи вигідне розташування виробничих потужностей підприємства, які знаходяться у віддаленні від густонаселених районів у хвойних лісах, можна зі стовідсотковою впевненістю говорити про те, що кава Джимока – це виключно екологічно чистий продукт. До того ж, для створення унікальних кавових букетів вибираються тільки якісні зерна, грамотно вирощені і висушені на бразильських, мексиканських і еквадорських плантаціях без використання хімії.


За три десятиліття плідної роботи компанія змогла створити безліч пізнаваних букетів кави Джимока, серед яких кожен гурман і охочий зможе знайти свій ідеальний кави, з якого буде починатися його ранок. Так, наприклад, кава Джимока Гран Бар точно сподобається тим, хто віддає перевагу каві міцніше. Його пікантна гіркота і виразні відтінки какао надають напою особливий шарм і велич. А для цінителів більш ніжних і м'яких напоїв більше підійде кава Джимока Гран фесту.


У нашому магазині ви зможете придбати відмінну італійську каву Джимока просто і недорого. 

На каву Джимока ціна у нас одна з кращих в Україні. Перед оформленням замовлення ви можете детально ознайомитися з характеристиками кожного купажу самостійно або дізнатися необхідну інформацію у наших консультантів. Безліч позитивних відгуків про каву Джимока говорить про те, що ця кава люблять, його вибирають серед інших продуктів і в ньому не розчаровуються!