Information
Search

Купити каву в зернах

Яких тільки «казок» про каву не склали, чого тільки не прочитати про її користь і шкоду в морі інтернет-сторінок.

Хочете дізнатися самі «модні» легенди про цей напій перед тим як ви вирішите купити каву в зернах свого улюбленого бренду?

Тоді ця стаття саме для вас.
Почнемо з того, що більша частина населення Землі знайома з кавою. Мільйони, а, може, і мільярди, не уявляють собі жодного дня без цього напою. Тому не дивно, що про каву складають різні «твори», як правдиві, так і помилкові. Розглянемо деякі І них.

Кава – це наркотик

Безумовно, не можна порівнювати звикання до кави із залежністю від нікотину та інших речовин. Однак, деякі люди дійсно відчувають гостру потребу в чашечці кави з ранку або протягом дня. Складно точно встановити характер звикання, можливо воно має лише емоційний підтекст. Все індивідуально. У всякому разі, кава жодним чином не руйнує організм або психіку, а відсутність кави не призводить до хворобливої ломки, чого не можна сказати про реальні наркотичні речовини.

Кава допомагає протверезіти

Кофеїн-це дієвий стимулятор, що вивільняє резервну енергію організму. Цей напій допоможе сконцентруватися і трохи підбадьоритися, але він ніяк не здатний вплинути на вміст алкоголю в крові. Тому якщо ви вирішили купити каву в зернах з метою швидко нейтралізувати сп'яніння в потрібний момент, то вас можна назвати жертвою чуток.

Кава заварюється тільки в окропі

Це міф, так як для різних способів приготування потрібна своя температура води. До того ж, смак напою також буде відрізнятися від того, наскільки вода гаряча. Це справа особистих переваг.

Прожарка кави впливає на міцність напою

Міцність залежить від помелу зерен, а також від кількості кави, використовуваного на порцію. Ступінь обсмажування впливає на рівень кофеїну, а також на аромат майбутнього напою. Причому, чим сильніше обсмажуються зерна, тим менше кофеїну в ньому залишається.

Кава заважає заснути

Тільки дуже чутливі люди зі слабкою нервовою системою відчувають проблеми зі сном після вживання кави. Для інших – це черговий слух.

Кава допомагає схуднути

Доведено, що в каві містяться жирні кислоти і масла, тому після чашечки кави з'являється деяке відчуття ситості. Однак якщо пити її з цукром, з вершками і різними солодощами, то такі кавомани навряд чи зможуть похвалитися модельними параметрами. 
Отже, ви думаєте купити каву в зернах чи ні? Звичайно так! Головне-пийте каву з розумом, дізнаючись про неї правдиву інформацію.