Information
Search

Кава Lavazza Qualita Oro (кава Лавацца Квалита Оро) в зернах 1 кг (8000070020566)

Виробник: Lavazza
Модель: кофе Lavazza Qualita Oro
top

Short descriptio


Купити каву Lavazza Qualita Oro в зернах 1 кг.Як відрізнити оригінальний кави Лавацца від підробки читайте нижче, але для початку давайте познайомимося з цим найвищим з кави.Кава Лавацца Кваліта Оро-м'яка як шовк.Не буду... Read more...

448 гривен

  • Наявність: Є в наявності

  • 2 або більше: 426 гривен
  • 4 або більше: 403 гривен
  • 8 або більше: 394 гривен
  • 52 або більше: 385 гривен

Купити каву Lavazza Qualita Oro в зернах 1 кг.

Як відрізнити оригінальний кави Лавацца від підробки читайте нижче, але для початку давайте познайомимося з цим найвищим з кави.


Кава Лавацца Кваліта Оро-м'яка як шовк.

Не буду розповідати захоплюючу історію про те, як на заводі Лавацца придумали каву Лавацца Квалита Оро. До чого це?

Краще розповім, як ми з нею познайомилися.

У ті назапам'ятні часи, коли ми вирішили перепробувати всю каву, в першу чергу ми вирішили дати оцінку каві Лавацца. Це і кава Кваліту Оро і кава крему Арома і т. д.


Так ось, будучи переконаними шанувальниками в'єтнамської робусти, за її термоядерний вплив, ми дуже скептично ставилися до всякого роду купажів з 100% арабіки. Ну що це, справді? Що за вишукане збочення - насипати кілька сортів арабіки в одну пачку? Чи То справа арабіка насипана з робустою. Тут і аромат і міцність смаку і драйв. Так ми думали, і до країв повні скепсису, упередженості та юнацького максималізму, роздрукували пачку кави Лавацці Кваліту Оро. І так, о диво, там була Арабіка. Наші найгірші припущення все більше і більше виправдовувалися. У ніс вдарив дикий аромат Арабіки. Ми, звичайно, були готові до всього, але що б настільки смачно пахнути? Ми такого не очікували навіть від італійців. Прийшовши в себе після такого ногдауна, ми вирішили все-таки проварити цю каву, незважаючи ні на що. І занете, що? Це божественно! Ми так дружно і вигукнули: про майн рік! "Йа,йа" - чомусь по-німецьки, у відповідь прошепотіла грудним жіночим голосом Лавацца Квалита Оро.

Як хуліган шукає знайомства з хорошою дівчинкою, так і ми, любителі робусти, насолоджувалися цією дивовижною кавою. Все в ній прекрасно: і аромат, і смак, і взагалі. І знаєте, що? У старості, коли у мене будуть проблеми з серцем, мій характер буде безнадійно зіпсований завищеними очікуваннями, я буду вимогливим, занудним дідуганом, якому все не подобається, я буду пити каву Lavazza Qualita Oro. Настільки я впевнений в його виняткових якостях. Не вірите? Спробувати. І я навіть не скажу вам після цього - "а я ж казав".

Отже, до безперечних якостей кави Lavazza Qualita Oro, можна віднести:

  • чудовий аромат кави
  • незабутній м'який смак
  • насичений аромат і смак (ще раз)
  • маса позитивних емоцій
  • малий вміст кофеїну

Увага! В Україні повним ходом йде продаж підробленої кави Lavazza.

Тепер ви запросто можете купити каву Lavazza Qualita Oro за ціною робусти! Дивіться на всіх базарах Києва та України!

Підроблена кава Lavazza

Все нова і нова інформація з'являється в інтернеті з приводу підробок кави Lavazza. Вже і ролик випустила одна з торгових компаній. Вам це сильно допомогло? Давайте розбиратися...

Підробка Lavazza, або "життя-біль"!


Не секрет, що деякі марки кави підробляються самим нахабним чином. І це стосується не тільки Lavazza, Covim, illy. А що поробиш, не підробляють тільки маловідомі марки. Всі успішні бренди приречені на підробку. І якщо раніше ми могли б сказати, що підробляють тільки дорогої кави, то після того як стало відомо про підробку кави Bravos, починаєш розуміти, що підробляють виключно популярна кава без прив'язки до ціни.

Ну а підробити дорогу Лаваццу, як то кажуть, сам бог велів.

Отже, як же нам пропонують відрізнити підробку від оригіналу? Все починається з поліграфії, далі ми йдемо до гравірування терміну придатності, і закінчуємо наше дослідження наявністю, або відсутністю згинів на пачці і спайкою швів.

Поліграфія повинна бути чітка, не розмита. А то ми бачили "оригінальну лаваццу" у якої синя фарба не збігається з червоною. Або взагалі виглядає як Фрактальний живопис. 

Ви коли-небудь бачили як стирається дата фасування і терміни придатності пальцем? Бачили? Значить, вам пощастило! Ви змогли купити каву Лавацца в оригіналі, зараз не всім так щастить. Чому так? Дата фасування наноситься строго після того, як засипано кави. У підробках-дата наноситься з іншою поліграфією.

Тепер давайте розберемося зі швами на пачці. Точніше, не зі швами, а згинами ("стрілки") уздовж пачки. Існує легенда, що цих згинів на оригінальній Лавацці немає. На вашій є? Не турбуйтеся. Адже ви її купили за 230+- грн? Підроблену лаваццу роблять з чудовою Арабіки і Робусти. І якщо ваша кава має аромат, значить ви купили хорошу підробку кави Лаваца.

Отже, відповідаючи на ваше німе запитання, я з упевненістю можу сказати, що оригінальна кава Lavazza Crema e Aroma не може коштувати 220 грн, і навіть 230 грн вона не може коштувати. 250? 260? Хіба що курс раптом впав до 20 грн/євро. Але ні, не може, невгамовний Ви мій. Якщо кава Лаваца Оро коштує менше 10 євро, то ви можете собі придбати чудову підробку кави Lavazza за "недораГа".

І хто сказав, що підробка кави Lavazza-це зло? Ні в якому разі! Там використовується все та ж свіжа арабіка і робуста. Ну може бути не зовсім та... І не зовсім свіжа... І не зовсім арабіка... Але це ж кава в зернах, яка різниця? Ну може він не коштує тих же 230 грн, за які ви його купили. Хіба що окремі Вендингові лінійки лавацці, які не настільки популярні. Для подробиць звертайтеся до виробника в Італії, або в крайньому випадку - офіційного імпортера. Контакти і тих, і тих на зворотному боці пачки. Але хто в неї вчитується? Пачка то красива, і на ній написано Лавацца Оро. А це ж головне. Ну, можливо, попадуться в зерні фрагменти сміття невідомого походження. У кращому випадку, ці фрагменти будуть рослинного походження. Найгірший випадок ми не будемо розглядати.

Висновок: ви прочитали ще одну "корисну" статтю, про те як відрізнити оригінальну Лаваццу Оро від підробленої. Відчуваєте себе експертом? Не думаю. Тому, я пропоную піти іншим шляхом.

Давайте задамо собі питання: яку саме Лаваццу підробляють?

А дійсно. Адже не можуть підробляти всю лінійку лавацці? Як було сказано на самому початку - підробляють найпопулярнішу.

Отже ми маємо хіт-парад з чотирьох переможців:

1) кава Lavazza Crema e Aroma

2) кава Lavazza Espresso Crema e Aroma

3) кава Lavazza Qualita Rossa

4) кава Lavazza Qualita Oro.

У нас чомусь, якщо підробляють, то кратно 4. 4 види Лавацці, чотири марки сигарет... Цікава особливість. Але не суть.

Саме ці чотири види кави Lavazza підробляють в нашій країні і за її межами.

Саме тому ви можете на дошках оголошень знайти Lavazza Crema e Aroma за такою низькою ціною.

Знаючи все це, який висновок напрошується сам собою? Правильно, перейти на іншу каву Лавацца. Адже довжиною лінійки своєї продукції Лавацца може потягатися з будь-яким виробником.

Все просто. І не треба розглядати шви, дати, згини, поліграфію, і втягувати аромат. Просто купуємо і насолоджуємося. І при цьому нас не гризе думка - а чи правильну Лаваццу я купив? 

Адже, давайте зізнаємося чесно, краще купити трохи дорожче оригінальний кави, який розфасований з дотриманням всіх санітарних норм, чим хвалитися, що купив підроблену Лаваццу дешево, тільки тому, що її фасують в якомусь брудному гаражі і є шанс осадити яку-небудь неприємну інфекційну хворобу. Думаю, що здоров'я дорожче.

Ну а ми розмістили фотографії актуальною, на даний момент, упаковки оригінальної кави Lavazza Qualita Oro.

Я вам настійно рекомендую спробувати оригінальну каву Лавацца Кваліта Оро, він вартий Вашої уваги. Зі свого боку, ми гарантуємо його оригінальність.

А ось приклад старої упаковки. Якщо ви таку зустріли, то будьте дуже уважні, швидше за все це підробка, тому що така Лавацца Кваліта Оро вже не завозиться в Україну.Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Кава Lavazza Qualita Oro (кава Лавацца Квалита Оро) в зернах 1 кг (8000070020566), Київ