Information
Search

Кава Galeador Extra Crema в зернах 1 кг

Виробник: Galeador
Модель: Галеадор Экстра Крема

Short descriptio


Кава Galeador Extra Crema - це вам не баран начхав.Це 100% - а в'єтнамська робуста, обсмажена суворими хлопцями!І я б дуже хотів побачити ту людину, яка після чашки цієї чудової кави, не підбадьориться, і не побіжить вир... Read more...

169 гривен

  • Наявність: Є в наявності

Кава Galeador Extra Crema - це вам не баран начхав.

Це 100% - а в'єтнамська робуста, обсмажена суворими хлопцями!

І я б дуже хотів побачити ту людину, яка після чашки цієї чудової кави, не підбадьориться, і не побіжить вирішувати всі ті питання, які він відкладав на потім.

Я, так точно, не та людина. Зараз, коли я наповнюю сайт інформацією, я вживаю виключно даний кави Галеадор Екстра Крему. Це перевірений метод. Сьогодні п'ятниця, і тиждень був не з легких. З ранку йшов в офіс і думав-чим би зайнятися, аби не працювати?

Але, почуття обов'язку і відповідальність перед обличчям моїх товаришів, зовсім мене дістали, і я знову потягнувся за чашкою Еспресо, приготованого з кави Галеодор Екстра крему. Тепер сиджу, і нервово тремтячими руками, з перезбудженої нервовою системою, наповнюю сайт. А що ви хотіли? Така вона - в'єтнамська робуста.

До речі, Ви знаєте, що деякі види в'єтнамської робусти заборонено ввозити на територію України, та й в Європу теж? Так і є. А все тому, що в цій робусті вміст кофеїну перевищує всі допустимі межі. І питво такої кави реально позначається на здоров'ї вашої нервової системи. Ну ось...Повіку сіпатися початок. А адже це тільки початок...

Невеликий графік по впливу кави Галеадор Екстра крему на нервову систему. Абсолютний максимум для кави становить 10 одиниць, але для Галеодора довелося збільшити шкалу до 12.

Хоча, я б дав і всі 13 одиниць, якби мене хтось запитав.

Я настійно не рекомендую пити каву Галеодор Екстра Крему після обіду, якщо тільки Ви не збираєтеся зустрічати світанок після безсонної ночі.

Отже, основні характеристики кави Галеодор Екстра Крему:

1) Міцний смак.

2) Високий вміст кофеїну.

3) відчутний кавовий аромат, не дивлячись на те, що це 100%-а робуста.

4) Малий витрата на порцію. Як ви побачите у відеоролику, регулятор кількості кави на порцію поставлений на мінімум. Тобто на порцію використовується 5-6 грам кави. Це істотно, особливо для торгових точок з кавовими апаратами.

Бережіть себе.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Кава Galeador Extra Crema в зернах 1 кг, Київ