Information
Search

Швейцарська кава Movenpick Der Himmlische в зернах 500 гр (4006581001753)

Виробник: Movenpick
Модель: Кофе Der Himmlische
top

Short descriptio


Кава Мовенпік Дер Хіммліше 500 грНімецька кава з гармонійним смаком і насиченим ароматом. У складі виключно 100% Арабіки, обсмажена під контролем кращих фахівців.Відоме підприємство Merkur Kaffee AG, яке знаходиться в Шв... Read more...

130 гривен

  • Наявність: Є в наявності

  • 2 або більше: 123 гривен
  • 4 або більше: 117 гривен
  • 8 або більше: 114 гривен
  • 52 або більше: 112 гривен

Кава Мовенпік Дер Хіммліше 500 гр

Німецька кава з гармонійним смаком і насиченим ароматом. У складі виключно 100% Арабіки, обсмажена під контролем кращих фахівців.

Відоме підприємство Merkur Kaffee AG, яке знаходиться в Швейцарії, займається виробництвом зернової кави Мовенпік Дер Хімліше. Для його приготування використовуються одні з кращих сортів сумішей, спеціальна технологія обсмажування і рецепти, які відрізняються від традиційних, які використовуються, наприклад, в Італії.

Зернова кава Мовенпік дер Хіммліше володіє досить вираженими і незвичайними смаковими властивостями, має стійкий аромат, і тривалий післясмак.  

Кава в зернах Мовенпік Дер Химмлише чудово передає характер людей альпійського краю, їх побут, унікальний влаштуй життя, і дуже виражену прихильність до кулінарного изыску.

 На сьогоднішній день Movenpick увійшов в десятку самого продаваного кави по всьому світу. Кава Мовенпік дер Хіммліше виготовляється за традиційною швейцарською рецептурою. У кожній пачці лише зерна, зібрані в горах на різних екологічно чистих плантаціях, які пройшли ретельний відбір; особливо важливим критерієм є концентрація в них дивовижних ароматів. Це і є основою стабільної якості даного кавового напою.

Зерна переходять до процесу обсмажування (при особливій температурі) тільки після багаторівневого контролю. Це здійснюється в цехах підприємства Darbovens професіоналами своєї справи за оригінальним швейцарським рецептом. При цьому своєрідне шліфування надає особливий смак і дивовижний аромат цього напою.

Вже майже п'ятдесят років кофем Мовенпік пригощають ресторани і готелі своїх відвідувачів по всьому світу. Бренд стежить за смаками і уподобаннями своїх споживачів, тому завжди намагається відповідати сучасним вимогам кавоманів. Таким чином, кава Мовенпік дер Хіммліше є сукупністю традиційного смаку і сучасних методів виробництва.

Кава Мовенпік дер Хіммліше слід купити з однієї простої причини: це досить гарне співвідношення ціни і якості. Він буде вас будити вранці або посприяти приємному завершенню дня ввечері. А густа пінка гарантує Вам максимальне задоволення.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Швейцарська кава Movenpick Der Himmlische в зернах 500 гр (4006581001753), Київ