Information
Search

Кава Чорна Карта в зернах 1 кг (8718868256669)

Виробник: Черная Карта
Модель: Черная карта

Short descriptio


Кава Чорна Карта в зернах 1 кг 100% - а Арабіка за дуже солодкою ціною! Час чергової історії знайомства. На цей раз з кавою Чорна карта в зернах. Не знаю як у вас, а у мене стійка асоціація кави в зернах з розчинною кав... Read more...

197 гривен

  • Наявність: Є в наявності

Кава Чорна Карта в зернах 1 кг

100% - а Арабіка за дуже солодкою ціною!
Час чергової історії знайомства. На цей раз з кавою Чорна карта в зернах.
Не знаю як у вас, а у мене стійка асоціація кави в зернах з розчинною кавою Carte Noire. Пам'ятаю, як у ті далекі часи, коли ми пили розчинну каву, при замовленні ми говорили не Карт нуар, а Чорна карта. Адже всі ми знаємо французьку мову, чи не так? І ось з тих самих часів і залишився чіткий присмак розчинної кави, який переслідує всякий раз при думці про каву "чорна карта". Але, тим не менш, необхідно відзначити, що з тим розчинною кавою, кава в зернах Чорна карта має мало спільного.
Та й що може бути спільного між справжньою арабікою в зернах і розчинною кавою зробленим з робусти? Ось саме.
Зізнаюся Вам чесно і відверто, Чорна Карта кави виробляється на потужностях в Росії, і тим не менш цей бренд належить компанії Штраусс груп. Хоча, ходять наполегливі чутки, що Штраусс збирається продавати свої заводи в Росії. Але, поки цього не сталося, ми маємо чудову можливість насолоджуватися відмінною кавою по не менш відмінною ціною. Адже зовсім близько той час, коли слідуючи програмі імпортозаміщення, росіяни нарешті-то знову зможуть насолоджуватися прекрасним кави приготованим з чудових дубових жолудів.
Ну а ми маємо унікальну можливість користуватися всіма благами цивілізації і єдиного світового ринку, і їсти каву від усіх відомих і невідомих світових виробників, будь то американський Старбакс, або Угорський Бравос.
Вважаю за необхідне відзначити, що мені надзвичайно імпонує кава чорна карта. Незважаючи на те, що кава складається тільки з арабіки, в ньому не відчувається характерна кислинка, притаманна зерен арабіки. Саме через цю кислинку я не п'ю каву Мовенпік. Хоча, чи мені міркувати про благородну кислинку, людині, яка вихваляє в'єтнамську робусту? Думаю, що я не зовсім підходжу на роль експерта в цій справі.
До речі, якщо вже зайшла мова про переваги, мої батьки п'ють виключно кави Чорна карта. Вона відмінно готується на кавомашині Саеко Вієнна.
Отже, основні характеристики кави Чорна карта:
1. 100% арабіки
2. м'який смак
3. дуже кавовий і смачний аромат
4. низький вміст кофеїну
5. ціна кави Чорна карта-вона надзвичайно низька для 100% - ої Арабіки
6. ідеально підходить для дому, офісу, кафе, барів, ресторанів.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Кава Чорна Карта в зернах 1 кг (8718868256669), Київ