Информация
Поиск

Кофе Віденська кава

Віденська кава Team Espresso Strong
Кофе Віденська кава Espresso Crema в зернах 1 кг в..
0

323 гривен

Кофе Віденська кава Espresso Delux в зернах 500 гр
Кофе Віденська кава Espresso Delux в зернах 500 гр..
0

168 гривен

Віденська кава Espresso Plus
Кофе в зернах Віденська кава Espresso Plus 500 грК..
0

168 гривен

Віденська кава Italiano
Кофе Віденська кава Italiano всегда в наличии в ма..
0

244 гривен

Віденська кава Moreno
Кофе Віденська кава Morena Espresso в зернах 1 кг ..
0

205 гривен

виденська кава вендинг
Кофе в зернах Віденська кава Vending 1 кгКофе в зе..
0

206 гривен

Віденська кава Львівська Кремова
Кофе Віденська кава Львівська Кремова всегда в нал..
0

251 гривен

Віденська кава Львівська Міцна
Кофе Віденська кава Львівська Міцна всегда в налич..
0

198 гривен

Віденська кава Team
Кофе Віденська кава Team всегда в наличии в магази..
0

166 гривен

Віденська кава Team Espresso Strong
Кофе Віденська кава Team Espresso Strong всегда в ..
0

161 гривен

Віденська кава Тeаm Premiore
Кофе Віденська кава Тeаm Premiore всегда в наличии..
0

241 гривен

Показано с 1 по 11 из 11 (всего 1 страниц)

Кофе Віденська кава

Кофе "Віденська кава"

Кава… Навіть саме це слово надихає и створює неповторну и теплу атмосферу. Якщо ж використати для приготування цього напою якісні кавові зерна, які були ретельно та правильно обсмажені, тоді можна отримати дійсно смачну каву, з філіжанки якої буде розпочинатися кожний ваш щасливий день.

Чи є в Україні люди, котрі не знають Віденську каву.

Схоже, що таких людей немає. Крім того, продукцію цієї компанії знають та люблять в багатьох інших країнах. І цьому є досить переконливі причини. Бренд «Віденська кава» - це один із найбільших та найстаріших виробників натуральної кави в Україні. Історія появи та становлення бренду бере свій початок у нелегкі для країни часи, а сама – на початку 90-их років. Саме в цей період Україна здобула незалежність і більшість підприємств виборювали своє право на існування. Сьогодні, майже чверть століття після того, Віденська кава Львів – це гарно розвинуте підприємство, кожний робітник якого досконало знає свою роботу та любить каву по-справжньому. Відданими прихильниками цієї кави є не тільки львів’яни, а й гурмани багатьох світових держав.

Підприємство «Віденська кава» проводить повний цикл переробки кавових бобів. При чому, важливою частиною роботи є ретельний їх вибір. Для створення неповторних та безпрограшних кавових букетів компанія використовує сорти кави робуста та арабіка вищої категорії. Це означає, що всі зерна були вирощені на екологічно чистих плантаціях в різних частинах світу. Крім того, компанія розробила свої власні рецепти кави або їх купажі, завдяки чому Віденська кава має свій власний «характер» та неповторну «душу». На підприємстві постійно відбувається модернізація та оновлення обладнання, а його працівники регулярно підвищують рівень своєї майстерності, переймаючи досвід роботи та секрети успіху у закордонних спеціалістів.

Компанія поставила собі за ціль можливість задовольняти потреби кожної людини, якими б не були її можливості та вподобання. Тому асортимент продукції Віденської кави досить широкий та різноплановий. Так, наприклад, компанія створює близько 70 моносортів кави, а її продуктивність сягає рекордних 350 т кави щомісяця. Отже, якщо ви полюбляєте пити міцну каву еспресо, то ви неодмінно знайдете серед продукції Віденської кави ідеальний купаж для створення цього напою, в якому головну роль будуть відігравати зерна високоякісної робусти. Ваш улюблений напій – ніжна та витончена кава з молоком? Тоді зупиніть свій вибір на одному з кавових букетів із домінуванням арабіки.

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати якісну продукцію від львівського виробника по найкращим цінам. Каталог товарів дуже широкий та інформативний. Кожний купаж має власні характеристики і ми зробили все можливе, щоб ви детально ознайомилися із особливостями товару до його придбання. Наші менеджери допоможуть вам визначитися із вашою ідеальною кавою. Ви хочете просто та вигідно купити каву не виходячи із дому? Саме заради цього ми створили наш магазин.